Varomit 1 LT Püskürtme Tetikli
Varomit 1 LT Püskürtme Tetikli

Varomit 1 LT Püskürtme Tetikli

Fiyat : ₺200,00

Püskürtme şeklinde uygulama: 

Kullanıma hazır olan solüsyonu kovan içindeki arıların çıta aralarına püskürterek; arıların üzerine gelecek şekilde uygulayınız. Uygulama esnasında her çerçeve arasına 2-3 ml püskürtme yapınız. Ürün herhangi bir toksik bileşen içermediğinden doz aşımında herhangi bir sorun yaşanmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İlk uygulama haftada 2 defa 2 gün ara ile yapılmalıdır. Sonrasında 7 gün ara ile 3 uygulama yapılması tavsiye edilir. Etkili sonuç için yukarda belirtilen şekilde uygulama yapılması tavsiye edilir.

Önemli not: Ürünümüz yapılan saha ve bilimsel çalışmalar neticesinde püskürtme uygulaması en iyi sonuç veren uygulama yöntemi olarak tavsiye edilmektedir. Folklorik kullanım ve bilimsel literatüre uygun olarak standardize edilmiş olan Arıtürk ürünleri tamamen doğal bitki ekstraktlarından elde edilmiştir.

Hiçbir şekilde kalıntı bırakmaz. İçeriğindeki bitki ekstraktlarından sağladığı aroma etkisinin yanı sıra anti mikrobiyal, anti oksidan ve anti fungal etkilerde göstermektedir.

Özel saklama koşulu yoktur.

Hava sıcaklığının 14 derece ve üzeri olduğu her dönemde kullanılabilir.

VAROMİT 1 LT KAÇ ÇITAYA YETER ?

-Her çıta arasına 2-3 ml gelecek şeklinde, tek uygulama da 500 çıtaya uygulama yapılabilir.

İÇİNDEKİLER:Su-(water) Kuzukulağı ekstresi-(rumex acetosa) Kekik ekstresi-(thymus vulgaris) Isırgan otu ekstresi-(urtica dioica) Biberiye esktresi-(rosmarinus officinalis) Keçiboynuzu ekstresi-(ceratonia siliqua) Civanperçemi ekstresi-(achillea millefolium) Sinirli ot ekstresi-(plantago lanceolata) Bal-(honey) Pancar melası-(Beta vulgarismelas)

Varomit premiks (bitkisel sıvı ekstrakt karışım) Kullanım amacı: 

Varomit bitkisel karışım premiksi doğada ve balda doğal olarak bulunan etkenler dikkate alınarak geliştirilmiştir. İçerdiği bitki ekstrelerinden sinirliot ekstresi avrupa farmakopesi tarafından anti mikrobiyal olarak belirtilmiştir. Kekik ekstresinde bulunan timol etken maddesinin parazitlerin önlenmesinden oldukça etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca kuzukulağı ekstresi içerisindeki bulunan okzalik asit varroa mücadelesinde kullanılan en etkili organik asitler arasındadır.

-Toksik değildir, bal ve bal mumunda hiçbir şekilde kalıntı bırakmaz.
-İlkbahar, yaz ayları ve sonbaharda arıların iç ve dış parazitlere karşı korunmasına yardımcı olur.
-Kullanıldığı dönem itibari ile koloniyi yaklaşık 2-3 aylık sürede parazitlere karşı korumaya yardımcı olur.
-Koloni kaybı yaşanmadan kışlatma sağlar.
-Bahar aylarına vücut direnci artarak giren kolonide bal veriminin arttırılmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR