HAKKIMIZDA

Markamız; ARITÜRK ARICILIK alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 10 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.


Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret alanında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, bütün arı yetiştiricilerimizin takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Yönetimimizin “en iyisi ya da hiç “ prensibi ile geliştirdiğimiz ürünler literatürde bir ilk olma özelliği taşımaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR